Lekarze Chirurg onkolog Łódź

Chirurg ogólny, Urolog

Gabinety Lekarzy Specjalistów SALVE
Łódź ul. Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Najlepszy na świecie... bardzo mądry i z powołania. Uratował wielu pacjentów. Najlepszy w odczycie USG.

lekarz Wojciech Zawadzki

Chirurg stomatolog

Laserdent
Kurczaki 28
Łódź

Jest Pan jedynym dentysta, ktoremu pozwalam cokolwiek robic przy moich zebach. Innych po prostu sie boje a Pana nie ;) Niestety jest drogo ale ja mam zaufanie do Pana kompetencji i lubie Pana. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: KG

lekarz Michał Kołaciński

Chirurg szczękowo twarzowy

Łódź

Polecam lekarza wszystkim. Dość ciężki zabieg ekstrakcji zęba mądrości wykonany profesjonalnie bez zbędnej paniki itp. Podejście do pacjenta pierwsza klasa.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Marcin Wiszniewski

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Jest bardzo kompetentnym lekarzem.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Szybka diagnoza.Trafne leczenie.Polecam wszystkim Pana doktora.

dr n. med. Janusz Jabłoński

Chirurg dziecięcy

Gabinet Chirurgii Dziecięcej
Złotno 19
Łódź

Super lekarz!!! Dr Janusz Jablonski to wspanialy lekarz konkretny,ma super podejście do dzieci ale również ma dobry kontakt z rodzicami. Mój syn Damian miał to szczęście, ze trafil na takiego lekarza.Dzieki nawej metodzie,ktora zastosowal moje dziecko cztery dni po trudnej operacji wyszlo do domu. Dr Jablonski opiekowal się nami wspaniale widać było, ze przezywal ta operacje razem z nami. Dzieki doktorowi ukazal się artykul w gazecie na temat nietypowej operacji ...
Opinia dodana przez: agnieszka murawiec koluszki

dr n. med. Piotr Mrozowski

Chirurg naczyniowy

Fragmat-Med
jana matejki
05-620 Łódź

Podziękowania dla dr.Piotra Mrozowskiego i jego zespołu operacyjnego za przeprowadzony zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej dnia 8.06.2011r.Polecam innym pacjętom.Krzysztof Tarnowski Zgierz

lek. med. Marek Bamberski

Chirurg naczyniowy

Medmaks Sp. z o.o. NZOZ
Broniewskiego 68
93-264 Łódź

Lekarz z powołania! Godny zaufania, kompetentny, rzeczowy. Operował moją mamę - z całą pewnością uratował mamie życie. Nie mami pacjentów cudownymi lekami na chorobę - mówi bez ogródek, co i jak, wspiera pacjenta, ale też potrafi przywołać do porządku. Wiem doskonale, że dla tego lekarza liczy się po prostu człowiek i jego problem czy cierpienie. OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!! Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora, córka Janiny z Pabianic
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Jacek Jan Waligóra

dr n. med. Jacek Jan Waligóra

Chirurg ogólny, Proktolog

Szpital MSWiA w Łodzi
Północna 42
91-425 Łódź

Świetny fachowiec. Trafiłem do szpitala z ostrym zapaleniem pęcherzyka żółciowego. Już od samego początku Dr. Waligóra interesował się przebiegiem mojej choroby. Mimo że podczas zabiegu laparaskopi okazało się że w pęcherzyku jest duży ropień, to Pan Doktor poradził sobie z tym bez większych problemów. Po zabiegu przyszedł do mnie, opowiedział mi przebieg zabiegu i udzielił wskazówek co do dalszej rehabilitacji. Jest fachowiec w dziedzinie chirurgii z dobrym podejściem i kontaktem ...
Opinia dodana przez: Przemek

dr n. med. Jurij Mandryka

szp im Jana Bożego
Łódź

PAn Doktor przyjmował mnie do szpitala w Izbie przyjęć u Bonifatrów 15.01.2012 i już wykazał się uprzejmością, taktem, a przede wszystkim fachowością. Następnego dnia wylosował mój przypadek do operacji, którą wykonał absolutnie wzorowo i ślicznie zszył. Wizytował mnie i podczas dyżuru wieczorem przed zabiegiem, a następnego dnia był przy zmianie opatrunku, żeby upewnić się co do efektów swojego dzieła. Profesjonalista, z poczuciem humoru, wyczerpująco odpowiadał na moje pytania,a i zbeształ ...

Bogna Zielińska

Chirurg szczękowo twarzowy

Łódź

Chirurg najwyższej klasy, specjalista na najwyższym poziomie i to w państwowej placówce. Polecić mogę cały odział chirurgi twarzowo-szczękowej w szpitalu Barlickim. Chirurdzy tam mają złote ręce.
Opinia dodana przez: Natalish
Pani Profesor jest wysokiej klasy profesjonalistką i jednocześnie jest wspaniałym człowiekiem. Pobyt w jej klinice nie stanowił dla mojego syna traumy. Pani profesor wytłumaczyła mu dokładnie dlaczego trafił do szpitala, jakie będzie miał wykonane badania i w jakim celu a także kiedy będzie mógł udać się do domu.

lekarz Dariusz Sokołowski

Sasanek 8
Łódź

Miałem dwa spotkania z panem doktorem Sokołowskim.Pierwsze spotkanie konsultacyjne było bardzo rzeczowe w czasie,którego dowiedziałem się wszystko o przyczynach choroby,sposobie leczenia i obowiązkach jakie mnie w związku z tym czekają.Zastosowana pierwsza faza leczenia usunęła mój problem niemal ze skutkiem natychmiastowym przynosząc całkowitą ulgę i możliwość normalnego funkcjonowania,Teraz nastąpi II faza leczenia polegająca na definitywnym usuwaniu kolejno hemoroidy w odstępach miesięcznych. Pan doktor jest wyjątkowo sympatycznym lekarzem łamiącym barierę w kilku ...
Opinia dodana przez: WŁODZIMIERZ

dr n. med. Dorota Żukowska

Chirurg plastyczny

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Jeszcze żaden lekarz wcześniej tak szczerze ze mną nie rozmawiał. Czuję się bezpiecznie, że zaufałam Pani Doktor. Na pewno będę do Pani Doktor wracać.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Rafał Ziółkowski

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Znakomity Lekarz, rzetelny i profesjonalny, o wyjątkowo sumiennym i odpowiedzialnym podejściu do pacjenta, wielkie zaangażowanie i konsekwencja w stawianiu diagnozy i leczeniu. Przy tym wyjątkowo życzliwy, empatyczny i kulturalny Człowiek. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc, jakiej udzielił mojej 90-letniej Mamie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Jarosław Hołyński

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
dr. Stefana Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Tego Profesjonalistę nie można po prostu przedstawić „dobry” o tym Lekarzu można napisać książkę, i piszę to z czystym sumieniem. Po pierwsze to niezwykła charyzma, kultura osobista, barwa i ton głosu, niesamowity spokój. Na każdego zwraca uwagę, każdego pamięta, do każdego się uśmiechnie. Na oddziale chirurgii w szpitalu Barlickiego oblegany przez studentów, którzy czekają na korytarzu jeszcze zanim przyjdzie do pracy. Podczas obchodu każdy chce tylko słuchać Doktora aby nauczyć ...
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Paweł Mrozowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Fragmat-Med
jana matejki
05-620 Łódź

MIałem operacje przepukliny mosznowej u chirurga Pawła Mrozowskiego i muszę powiedzieć że po dwóch godzinach po operacji byłem już w drodze do domu. Zero bólu podczas operacji,i po/tylko wieczorem przez kilka dni środek bólowy na gojenie rany pooperacyjnej.Polecam gorąco chirurga Pawła Mrozowskiego.

lekarz Michał Kusiński

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Dziękuję za trafną diagnozę i wyleczenie mnie z nadczynności przytarczycz, moje objawy szybko minęły po operacji.

dr n. med. Andrzej Kling

Kopernika 4 (Hipokrates)
90-509 Łódź

profesjonalista,ktory uratowal mi zycie.Szybko i sprawnie przeprowadzil operacje przy zapaleniu otrzewnej,gdzie brakowalo malo czasu do mojej smierci...Dba o pajenta i jest ludzki.Kornelia
oDPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU.MIAŁA ZOSTAĆ MALARKĄ ZOSTAŁA CHIRURGIEM.SUPER BABKA ,SUPER CZŁOWIEK,B,DOBRY FACHMAN.